Lantek MES Inventory

Tai valdymo sprendimas, suteikiantis realiu laiku visos pagrindinės informacijos, susijusios su kiekvieno sandėlio atsargų kiekiu ir įvertinimu, vaizdą.

Atsargų valdymas

Lantek MES Inventory pateikia atnaujintą informaciją apie visus su gaminių moduliu susijusius elementus: lakštinį metalą, likučius, profilius, gabalus, įsigytus gaminius, gatavus gaminius ir kt.

Atsargų valdymas, kaip ir medžiagų valdymas, yra būdingas kiekvieno tipo gaminiams.

Lakštinio metalo ar profilių likučiai generuojami ir tvarkomi sandėlio modulyje po to, kai jie suprojektuoti techniniame biure ir patvirtinti dirbtuvėse.

Išlaidų valdymas

Pasirinkus pasirinktą išlaidų skaičiavimo metodą (FIFO, LIFO arba Average), Lantek ŠMM Atsargos atnaujina tikrąsias sąnaudas produktus automatiškai ir kiekvieną kartą, kai vartotojas perkelia sandėlį iš bet kurio Lantek Integra modulio. Taip nuolat atnaujinama informacija apie kiekvieno sandėlyje esančio produkto vertę ir bendrą atsargų vertę.

Stebėjimo valdymas

Lantek MES Atsargos tvarko visų gautų prekių sekimą ir serijos arba partijos numerius. Sistema gali generuoti ir priskirti serijos arba partijos numerius, kai gaunamas produktas. Jis taip pat gali pataisyti gautų prekių nuorodas ir brūkšninius kodus ir sujungti tą dokumentaciją su bet kokia atsargų įvestimi-išvestimi.

Atsargų ir atsilikimo valdymas

Efektyvus sandėlio medžiagų ir produktų valdymas reikalauja atnaujintos atsargų kontrolės bet kuriuo metu. Lantek MES Atsargos rodo ne tik sandėlyje esantys kiekiai; bet taip pat rodo būseną: pasiekiama, rezervuota, užsakymai laukiami, pristatyti.

Kiekvienos medžiagos rezervavimo atveju sistema rodo medžiagos rezervavimo kilmę ir priežastį: siunčiama pardavimo užsakymams, dirbtuvėms, gamybos užsakymams ir kt. Galiausiai, sistema leidžia sukurti rezervavimo žymas, kad būtų nurodyta, ar elementas yra rezervuotas.

Kvitų ir siuntų valdymas

Lantek ŠMM Atsargos tvarko visus kvitus, tiek įvykdytus, tiek laukiančius. Sistemoje yra specialūs rodiniai, skirti valdyti gautus pirkinius ir laukiančius pirkinius ar kvitus. Tai apima visą analoginį siuntų valdymą su konkrečiais valdymo užsakymų ir laukiančių bei išsiųstų važtaraščių rodiniais.

Brūkšninio kodo skaitytuvas

Lantek MES Inventory visiškai integruota su Lantek MES Capture brūkšninio kodo skaitytuvo sprendimu. Tai leidžia brūkšninių kodų terminalais registruoti atsargų judėjimą, perkėlimus, koregavimus ir atsargų paieškas.

Kelių sandėlių valdymas

Lantek ŠMM Atsargos  leidžia vienu metu valdyti kelis sandėlius, suteikiant laiku ir tikslią informaciją apie kiekviename sandėlyje sukauptų prekių kiekį. taip pat bendras visų sandėlių kiekis.

Be to, siekiant optimalaus produktų paskirstymo ir tinkamo jų valdymo, taip pat yra galimybė padalinti sandėlius į skirtingas fizines vietas. Vartotojas turi galimybę kiekvienai prekei priskirti sandėlį pagal jų savybes.

Atsargų suderinamumas su kitais moduliais

Lantek MES Inventory visiškai integruota su kitais Lantek Integra valdymo moduliais. Kartu tai tampa efektyvia sistema, galinčia valdyti tikrąsias atsargas ir visus kitus įmonės reikalavimų aspektus, tokius kaip pardavimo užsakymai, gamybos užsakymai, CAD/CAM darbai ir kt. Sistema yra integruota ir sujungta su Lantek. CAD/CAM sprendimų programinė įranga. Jis realiu laiku valdo lakštų likučių ir profilių, suprojektuotų techniniame biure, kiekius ir paskirstymus.

Atsargų istorija ir analizė

Lantek ŠMM Atsargos gali būti naudojamas kaip galingas analizės įrankis, nes jis teikia atsargų valdytojui tokią informaciją: sandėlio judėjimo istoriją, atliktas atsargas tarp konkrečių datų, sugeneruotų kvitų ir dokumentų, atsargų ekonominio įvertinimo ir kt. Naudodami filtrus galite greitai ir intuityviai pasiekti skirtingus sąskaitų faktūrų klasifikatorius.

Other program products

Lantek MES Capture
Lantek MES Capture yra programinės įrangos sistema, kuri suteikia duomenų įvesties galimybes parduotuvės aukšte.
Lantek MES for Workshop Stations
Programinė įranga, kuri suteikia Jums visas reikalingas priemones, reikalingas metalo įmonių gamybos procese dalyvaujantiems duomenims surinkti staklių operatoriaus darbo vietoje.
Lantek MES Manager
Lakštinio metalo MES programinė įranga (Manufacturing Execution System), kuri nukreipia visų gamybos procesų vykdymą ceche nuo darbo užsakymų paleidimo iki gamybos gamyklos iki gaminio užbaigimo.

Užsisakykite skambutį

Pilnas vardas: *

Telefonas: *