Lantek Expert Punch

CAD/CAM lizdų programinė įranga, specialiai sukurta automatizuoti lakštinio metalo perforavimo staklių CNC programavimą.

Smūgių, matricų, bokštelių valdymas...

Lantek Expert Punch valdo Autoindex įrankius, MultiTool stotis ir visų tipų įrankius – nuo pačių standartinių įrankių iki formavimo, įspaudimo, gręžimo, sriegimo, štampavimo, valcavimo ir kt.
Sistema atsižvelgia į kiekvienos bokštinio perforatoriaus ir linijinių įrankių sandėlio stoties charakteristikas.

Įdėjimas

Lantek Expert Punch siūlo automatinį ir rankinį įdėjimą su dideliu lankstumu ir optimaliu našumu. Automatinio įdėjimo derinys kartu su rankinio įdėjimo funkcijomis, tokiomis kaip tinklelio kopijavimas, perkėlimas ir sukimas, yra labai galingas įrankis.
Lantek Expert Punch automatinis įdėjimas optimizuoja dalių išdėstymą lape ir siūlo skirtingas įprastas įprastų ir netaisyklingų dalių perforavimo parinktis.

Automatinis perforavimas

Geometrijos apdirbimas Lantek Expert Punch yra visiškai automatinis, atsižvelgiant į vartotojo sukonfigūruojamus parametrus ir atsižvelgiant į mašinos apribojimus. 
Lantek Expert Punch išsiskiria iš konkurentų funkcijomis, kurias suteikia naudotojams atliekant įprastų ir netaisyklingų dalių perforavimą. Ši sistema automatiškai valdo lapo išdėstymą, priklausomai nuo vartotojo pasirinktų skirtingų strategijų. „Lantek“ teikiama modifikavimo parinktis leidžia vartotojui lengvai keisti apdirbimo tvarką ir seką, mikrojungtis, perforatorius ir kt.
Vartotojas gali lengvai pritaikyti konkrečių dalių apdirbimą, naudodamas konkrečios geometrijos apdirbimo makrokomandas.

Komponentų pašalinimas

(rankinis ir automatinis)
Lantek Expert Punch valdo visus galimus būdus, kaip automatiškai pašalinti dalis iš lapo. Tai apima: mikro jungtis, darbinius latakus, mašinos stabdiklį, dalių rinkimo sistemas ir integruotą kampinį kirpimą.

Techninės charakteristikos

Lantek Expert Punch parinktys yra visiškai integruotos į vieną programą. Lantek Expert yra visiškai integruota su Lantek Integra, ERP, kuri siūlo skirtingus CAD/CAM/ERP sprendimus lakštinio metalo ir gamybos sektoriui. Be to, „Lantek Expert“ skirta prisijungti prie išorinių ERP sistemų.

Kitos Lantek Expert funkcijos yra:

  • Komandinis darbas – naudodami slankiosios licencijos parinktį keli vartotojai gali pasiekti sistemą.
  • Parametrinių dalių biblioteka – Lantek Expert sprendimas turi didelę parametrinių dalių biblioteką.
  • Atidaryti duomenų bazę – Ši duomenų bazė yra atvira ir leidžia vartotojui prie jos prieiti, kad surastų dalis, gamybos užsakymus, plokštes ir pan. pagal tokius kriterijus kaip medžiaga, storis, klientas, data ir kt.
  • 2D dizainas – Lantek Expert Punch turi labai efektyvų 2D CAD modulį, specialiai sukurtą 2D plokščių dalims projektuoti.
  • Intelligent Import / Export – Lantek Expert gali būti susietas su pagrindinėmis CAD sistemomis rinkoje (DXF, DWG, IGES, DSTV ir kt.)

Pridėtos technologijos

(kirpimas ir pjovimas)
Lantek Expert Punch palaiko ir kirpimo, ir kombinuotas mašinas su lazeriu / plazminiu pjovimo galvute. Kirpimas ir pjovimas lazeriu valdomi automatiškai ir labai paprasta naudoti.

Other program products

Lantek Expert Duct
Programinė įranga šildymo, vėsinimo ir vėdinimo kanalų skaičiavimui.
Lantek Expert Cut
CAD/CAM lizdų programinė įranga, specialiai sukurta automatizuoti lakštinio metalo pjovimo staklių CNC programavimą deguonies kuro, plazmos, lazerio ir vandens srovės technologijomis.
Lantek Expert Quattro
Programinės įrangos sistema, specialiai sukurta kirpimo mašinoms ir optimizuota stačiakampių dalių įdėjimui.

Užsisakykite skambutį

Pilnas vardas: *

Telefonas: *