Lenkimo presai

Lenkimo presai
VIMERCATI PHSY 3012
Hidraulinis lenkimo presas Vimercati PHSY 3012 sujungia tris pagrindinius veiksnius – patikimumą, neprilygstamą tikslumą ir aukštą našumą. Tai pasiekiama dėl ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir gaminant metalo apdirbimo įrangą. Modelyje panaudotos naujos šiuolaikinių informacinių technologijų ir elektronikos siūlomos funkcijos.
Lenkimo presai
VIMERCATI PHSY 5020
Vimercati PHSY 5020 hidraulinis preso stabdys sujungia tris pagrindinius veiksnius – patikimumą, neprilygstamą tikslumą ir aukštą našumą. Tai pasiekiama dėl ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir gaminant metalo apdirbimo įrangą. Modelis išnaudoja naujas šiuolaikinių informacinių technologijų ir elektronikos teikiamas galimybes.
Lenkimo presai
VIMERCATI PHSY 5025
Vimercati PHSY 5025 hidraulinis preso stabdys sujungia tris pagrindinius veiksnius – patikimumą, neprilygstamą tikslumą ir aukštą našumą. Tai pasiekiama dėl ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir gaminant metalo apdirbimo įrangą. Modelis išnaudoja naujas šiuolaikinių informacinių technologijų ir elektronikos teikiamas galimybes.
Lenkimo presai
VIMERCATI PHSY 7520
Vimercati PHSY 7520 hidraulinis preso stabdys sujungia tris pagrindinius veiksnius – patikimumą, neprilygstamą tikslumą ir aukštą našumą. Tai pasiekiama dėl ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir gaminant metalo apdirbimo įrangą. Modelis išnaudoja naujas šiuolaikinių informacinių technologijų ir elektronikos teikiamas galimybes.
Lenkimo presai
VIMERCATI PHSY 5030
Vimercati PHSY 5030 hidraulinis preso stabdys sujungia tris pagrindinius veiksnius – patikimumą, neprilygstamą tikslumą ir aukštą našumą. Tai pasiekiama dėl ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir gaminant metalo apdirbimo įrangą. Modelis išnaudoja naujas šiuolaikinių informacinių technologijų ir elektronikos teikiamas galimybes.
Lenkimo presai
VIMERCATI PHSY 5040
Vimercati PHSY 5040 hidraulinis preso stabdys sujungia tris pagrindinius veiksnius – patikimumą, neprilygstamą tikslumą ir aukštą našumą. Tai pasiekiama dėl ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir gaminant metalo apdirbimo įrangą. Modelis išnaudoja naujas šiuolaikinių informacinių technologijų ir elektronikos teikiamas galimybes.
Lenkimo presai
VIMERCATI PHSY 7525
Vimercati PHSY 7525 hidraulinis preso stabdys sujungia tris pagrindinius veiksnius – patikimumą, neprilygstamą tikslumą ir aukštą našumą. Tai pasiekiama dėl ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir gaminant metalo apdirbimo įrangą. Modelis išnaudoja naujas šiuolaikinių informacinių technologijų ir elektronikos teikiamas galimybes.
Lenkimo presai
VIMERCATI PHSY 10020
Vimercati PHSY 10020 hidraulinis preso stabdys sujungia tris pagrindinius veiksnius – patikimumą, neprilygstamą tikslumą ir aukštą našumą. Tai pasiekiama dėl ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir gaminant metalo apdirbimo įrangą. Modelis išnaudoja naujas šiuolaikinių informacinių technologijų ir elektronikos teikiamas galimybes.
Lenkimo presai
VIMERCATI PHSY 10025
Vimercati PHSY 10025 hidraulinis preso stabdys sujungia tris pagrindinius veiksnius – patikimumą, neprilygstamą tikslumą ir aukštą našumą. Tai pasiekiama dėl ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir gaminant metalo apdirbimo įrangą. Modelis išnaudoja naujas šiuolaikinių informacinių technologijų ir elektronikos teikiamas galimybes.

Užsisakykite skambutį

Pilnas vardas: *

Telefonas: *